Веселка. Дитячий садок №12. МАПА

Пам’ятаєш, як все починалось,

Все було вперше і знову…

СТОРІНКАМИ ІСТОРІЇ  «ВЕСЕЛКИ»

 

         На початку 80-х років ХХ століття відбувалася розбудова мікрорайону Північний у м. Херсоні, з’являлися нові багатоповерхівки, збільшувалась кількість дітей. Міською радою було прийнято рішення побудувати новий дошкільний заклад.

         Так, у вересні 1984 року  відбулося     урочисте    відкриття     Херсонського ясел-садка №12. Площа закладу 1,086 га.

Колектив очолила завідувач Кулькина Євгенія Петрівна, яка змогла згуртувати біля себе колег-однодумців, які робили все для того, щоб дітлахам було весело і комфортно у садочку, а батьки без хвилювання йшли на роботу. Колектив на чолі із завідувачем з перших днів піклувалися про благоустрій закладу: висаджено багато декоративних та фруктових дерев, кущів, розбито квітники, облаштовано ігрові майданчики. На даний час Євгенія Петрівна працює заступником начальника Департаменту науки і освіти, молоді та спорту Херсонської ОДА. Педагогічний шлях молодим вихователям допомагала розпочинати досвідчений вихователь-методист Тестіна Тетяна Миколаївна.

З 1987 року заклад очолила Щербина Галина Ярославівна, яка націлила весь колектив на створення іміджу закладу у місті. Наприкінці 80-х років Щербина Г.Я. займала посаду керівника депутатської комісії  Херсонської міської ради, на даний час на пенсії.

З 1989 року ясла-садок очолює завідувач Антонюк Алла Іванівна, з ініціативи якої,  дошкільний навчальний заклад №12 отримав назву – «Веселка». Завдяки наполегливій та напруженій праці талановитого керівника,  «Веселка» зайняла достойне місце серед дошкільних закладів Херсонщини. Чисельність колективу 56 чоловік, з них 24 – педагогічні працівники.

         У 2009 році Антонюк Алла Іванівна отримала подяку від Президента жіночого клубу «Ініціатива» Зої Бережної за підтримку у створенні благоустрою м.Херсона.

        

За 30 років існування колектив ясел-садка здобув чимало успіхів:

2004 рік – грамота начальника управління освіти м. Херсона Ю.М.Ніконова за організацію та проведення Дня освіти Херсонщини.

2011 рік – грамота начальника управління освіти Херсонської міської ради Ю.М.Ніконова за активну роботу над створенням позитивного іміджу закладу, плідну співпрацю з батьками та залучення їх до участі у громадському житті міста.

2011 рік – грамота Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» за зайняте ІІ місце серед ДНЗ Херсонської області у фотоконкурсі ДНЗ України «Мій улюблений садок».

2011 рік – грамота Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» за зайняте 5 місце в Україні у номінації «Читання» за результатами фотоконкурсу «Мій улюблений садок».

2011 рік – грамота Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» за зайняте 40 рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у конкурсі «Мій улюблений садок».

2011 рік - Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» за зайняте І місце серед ДНЗ міста Херсона у фотоконкурсі ДНЗ України «Мій улюблений садок».

2012 рік – грамота міністра освіти і науки, молоді і спорту України Д.Табачника за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України.

2013 рік – подяка за участь у ІІІ параді-карнавалі карапузів «Херсон-місто, де народжуються мрії» з нагоди 234-ої річниці заснування м.Херсона та вагомий внесок у встановлення рекорду України «Наймасовіший дитячий костюмований парад».

Педагоги дошкільного закладу – активні учасники конкурсів міста («Весняна мозаїка», «Парад килимів» та ін.), влаштовують виставки, ярмарки, приділяють велику увагу естетичному оформленню груп.

Вихованці «Веселки» є переможцями та лауреатами різноманітних спортивних та музичних конкурсів м. Херсона («Крок до зірок», «Крок до Олімпу», «Парад карапузів» та ін.). У ясла-садку активно функціонують спортивні гуртки з волейболу, баскетболу, футболу. З цих видів спорту щоквартально проходять змагання між вихованцями, переможці нагороджуються грамотами і призами.

 

«Крок до Олімпу», 2012 рік

«Крок до зірок», 2012 рік

Випускники дошкільного закладу, а саме Щербакова Марія, Товсточуб Олеся, Бойко Наталія, Шалухіна Маргарита, Фучко Сергій нагороджені золотими медалями за успіхи у навчанні; Карпіна Валентина є дипломантом Всеукраїнського міжнародного конкурсу «Класичний меридіан».

У 2013 році облаштовано футбольне поле силами небайдужих батьків. Від сумісної та наполегливої праці всі отримали задоволення, найбільшою нагородою стали щасливі обличчя дітей.

Функціонує у яслах-садку також гурток театралізованої діяльності, де розвиваються творчі здібності у дітей.  Керівник гуртка – музичний керівник Бойчук Оксана Анатоліївна.

Щорічно навесні у закладі проходить «Веселкова мельпомена», запрошуються гості, батьки на вистави кожної вікової групи.

         Дошкільний заклад працює за оновленою програмою «Дитина від 2 до 7 років. Профілізація закладу – музично-драматичний напрямок.

         Колектив закладу повсякчас відчуває підтримку від батьків, які постійно турбуються про всебічний розвиток дітей.

 «Крок за кроком – і ми у сьогоденні!»

                            

Web Shark Studio. Создание дизайна, разработка сайтов, хостинг, регистрация доменных имен